Haymana Mutlu Son Masaj Zerri̇n

Haymana mutlu son masaj yöntemi, insan hayatında en fazla bilinen ve kendine en fazla uygulama alanı bulan doğal tedavi yöntemlerinden birisidir. Hepimizin de bildiği gibi dokunma eyleminin insan vücudunda yarattığı fiziksel ve ruhsal bir gevşeme durumu vardır.

Bu uygulama tamamen dokunma eylemi üzerine işleyerek vücutta bütünsel bir rahatlama hali yaratmayı amaçlar. Yöntemin insan vücudu için sayısız faydasından bahsedebiliriz. Tüm bu faydalar, vücudun rahatlatılması ile birlikte ortaya çıkar. Haymana mutlu son masaj .

Varlığına ilk olarak M.Ö 2700’lerde Çin’de rastladığımız masaj yöntemi, dikey ve oval el hareketleri ile insan vücuduna uygulanır. Bu darbelerin belirli bir sistematiği olduğu için vücutta kısa sürede kan akışı hızlandırılır ve organlar tekrar işlevsellik kazandırılır. Uygulamanın temel olarak bedensel ve bölgesel olmak üzere iki farklı türü vardır.

Ancak farklı coğrafyalarda İsveç, Tai ve Bali gibi onlarca masaj türüne de rastlamak mümkündür. Uygulamayı her yapan kişi, kendine özel bir teknik geliştirebilir. Ancak her seansta temel olarak elde edilmek istenen fayda aynıdır. Kişiler her şekilde bedensel ve ruhsal bir rahatlama yaşayarak vücut sağlığını geri kazanır.