Ankara Haymana Masöz Bayan Mehpare

Ankara haymana masöz bayan Geleneksel Çin tıbbının temel yapısını oluşturan ve Hint yogasını oluşturan Thai tekniği, halk dilinde, Tai, Tayland tekniği olarak da telaffuz edilmektedir. En az 2500 yıl önce kullanılmaya başlamış ve günümüzde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Tai masaj tekniğinde, genellikle bası ve germe hareketleri kullanılmaktadır. Bilinen tekniklerin çoğu çıplak ve çeşitli yağlar kullanılarak yapılırken, bu teknik giyinik olarak yapılmaktadır. Ankara masöz bayan Uygulama esnasında kişilerin ince keten kıyafet giymeleri sağlanır. Ankara haymana masöz bayan . Thai masaj uygulaması, yarı sert bir zemin üzerinde yapılır. Çekme, germe, esnetme ve baskılı hareketler ile yapılmaktadır. Etkili bir sonuç alabilmek için yaklaşık bir buçuk saat sürdürülmesi gerekmektedir.

Vücudun tüm eklemlerinin etkilenebilmesi için uygulama esnasında sık sık pozisyon değiştirilir ve bunlar terapistin yönlendirmesi ile yapılır. Thai masaj uygulaması, gergin olan kasların gevşemesini sağlar, belirli bölgelerde oluşmuş olan şişliklerin azalması, burkulma gibi durumların daha kısa sürede iyileşmesini sağlamaktadır. Esnetme ve germe hareketleri ile yapılan müdahalelerde, sinirlere yapılan baskılar, stresin azalmasını ve kan dolaşımı ile enerji akışını sağlar.